Yhteystiedot

Pääkonttori Norja

Käyntiosoite • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik • Norway

Keskus • Puhelin +47 815 66 355 • Sähköposti post@houseofcontrol.no

Tuki • Sähköposti support@houseofcontrol.no • Puhelin +47 815 66 355

Lehdistö • Lasse Sten • Sähköposti sten@houseofcontrol.no • Puhelin +47 918 82 125


Muut sijainnit

Tanska • House of Control Danmark A/S • Puhelin +45 23 60 82 27 • Sähköposti post@houseofcontrol.dk

Suomi • House of Control Finland Oy • Puhelin +358 40 5801221 • Sähköposti post@houseofcontrol.fi

Ruotsi • House of Control Sverige • Puhelin +46 (0)70 666 30 09 • Sähköposti post@houseofcontrol.se


Johto

 

Työntekijämme

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)733 98 39 75

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
 +46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 66

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
 +47 901 14 303

Emilie Horonyi

emilie.horonyi@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 400 50 25

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
 +46 (0)73 400 50 27

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Johan Andersson

johan.andersson@houseofcontrol.se
+46 (0)70 682 38 00

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Lars Hoffmann

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lars Martinsen

lars.martinsen@houseofcontrol.no
+47 452 95 760

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Linda Gjelsvik

linda.gjelsvik@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Mads Solheim

mads.solheim@houseofcontrol.no
+47 91 90 21 47

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Michaela Broling

michaela.broling@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 40 04

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Niclas Pettersson

niclas.petterson@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 74

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Raj Preet Singh

raj.preet.singh@houseofcontrol.no
+47 986 21 274

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

Onko sinulla kysymyksiä tuotteistamme?

Soita meille 040-580 1221

... tai täytä alla olevat kentät. Joku ystävällisistä konsulteistamme ottaa sinuun yhteyttä vuorokauden sisällä

Chat
Varaa demo