Yhteystiedot

Pääkonttori Norja

Käyntiosoite • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik • Norway

Keskus • Puhelin +47 815 66 355 • Sähköposti post@houseofcontrol.no

Tuki • Sähköposti support@houseofcontrol.no • Puhelin +47 815 66 355

Lehdistö • Lasse Sten • Sähköposti sten@houseofcontrol.no • Puhelin +47 918 82 125


Muut sijainnit

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 31 19 50 34 • Epost post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +47 815 66 355 • Epost post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)81 210 70 70 • Epost post@houseofcontrol.se


 

Johto

Carl Fabian Flaaten

CFO

fabian@houseofcontrol.no
+47 900 43 184

Christoffer Bergstrøm

Sales Director Norway

christoffer@houseofcontrol.no
+47 919 00 124

Jeremy Freeman

Customer Success Director

jeremy@houseofcontrol.no
+47 471 54 140

Lars Hoffmann

Sales Director Denmark

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Magnus Jansson

Sales Director Sweden

magnus@houseofcontrol.se
+47 940 84 570

Petter Wolden

Head of Lead Generation

petter.wolden@houseofcontrol.no
+47 482 19 430

Lasse Sten

CEO

sten@houseofcontrol.no
+47 918 82 125

Työntekijämme

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 75

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 920 23 173

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Charlotta Forsström

charlotta@houseofcontrol.no
+47 922 13 079

Christer Antonsen

christer@houseofcontrol.no
+47 938 27 439

Daniel Stoltenberg-Nordell

daniel@houseofcontrol.se
+46 (0)76 477 45 45

Eigil Tennes

eigil@houseofcontrol.no
+47 951 48 932

Elias Gjerde Nes

elias@houseofcontrol.no
+47 901 90 960

Elin Skogstad

elin@houseofcontrol.no
+47 473 67 360

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 411 27 271

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 992 62 582

Ivar Holmberg Lofterød

ivar@houseofcontrol.no
+47 994 67 600

Joacim Nilsson

joacim@houseofcontrol.se
+46 (0)76 061 13 65

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 920 18 119

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 932 26 801

June Hagesveen

june.hagesveen@houseofcontrol.no
+47 934 35 994

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Kathrine Resch-Knudsen

kathrine@houseofcontrol.no
 +47 990 91 993

Kirsti Foss Tverran

kirsti@houseofcontrol.no
+47 926 64 097

Linda Gjelsvik

linda@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Linda Solberg

solberg@houseofcontrol.no
+47 906 26 608

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Ljøstad

martin.ljostad@houseofcontrol.no
+47 975 72 103

Martin Sommer Nygaard

martin@houseofcontrol.no
 +47 45 27 31 05

Mattias Jonsson

mattias@houseofcontrol.se
+46 (0)76 340 28 19

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Patrik Wester

patrik@houseofcontrol.se
+46 (0)72 938 03 75

Per Bybjerg Pedersen

per.bybjerg.pedersen@houseofcontrol.dk
+45 91 75 83 73

Peter Eidskrem

peter.eidskrem@houseofcontrol.no
+47 469 82 225

Peter Noe Takvam

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Pia Kjærbye

pia@houseofcontrol.dk
 +45 53 84 48 65

Robert Eliassen

robert.eliassen@houseofcontrol.no
+47 482 01 407

Sandie Wael

sandie@houseofcontrol.dk
+45 71 74 30 37

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Søren Askgaard

soren@houseofcontrol.dk
 +45 28 56 40 04

Ståle Elgåen

stale@houseofcontrol.no
+47 924 53 314

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 904 75 037

Thomas Michelsen

thomas@houseofcontrol.dk
+45 53 83 11 81

Torgeir Mathisen

torgeir@houseofcontrol.no
+47 977 37 186

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Onko sinulla kysymyksiä tuotteistamme?

Soita meille 040-580 1221

... tai täytä alla olevat kentät. Joku ystävällisistä konsulteistamme ottaa sinuun yhteyttä vuorokauden sisällä

Chat
Varaa demo