Yhteystiedot

Pääkonttori Norja

Käyntiosoite • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik • Norway

Keskus • Puhelin +47 815 66 355 • Sähköposti post@houseofcontrol.no

Tuki • Sähköposti support@houseofcontrol.no • Puhelin +47 815 66 355

Lehdistö • Lasse Sten • Sähköposti sten@houseofcontrol.no • Puhelin +47 918 82 125


Muut sijainnit

Tanska • House of Control Danmark A/S • Puhelin +45 23 60 82 27 • Sähköposti post@houseofcontrol.dk

Suomi • House of Control Finland Oy • Puhelin +358 40 5801221 • Sähköposti post@houseofcontrol.fi

Ruotsi • House of Control Sverige • Puhelin +46 (0)70 666 30 09 • Sähköposti post@houseofcontrol.se


Johto

Työntekijämme

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
 +46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 73

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 66

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
+47 91 90 43 83

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
+47 95 33 73 35

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jens Brustad

jens@houseofcontrol.no
+47 92 48 44 31

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jimmy Larsson

jimmy@houseofcontrol.se
+46 (0)7 06 66 30 09

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Mads Solheim

mads.solheim@houseofcontrol.no
+47 91 90 21 47

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Onko sinulla kysymyksiä tuotteistamme?

Soita meille 040-580 1221

... tai täytä alla olevat kentät. Joku ystävällisistä konsulteistamme ottaa sinuun yhteyttä vuorokauden sisällä

Chat
Varaa demo